GenelHaberler

Breaking Bad’in Filmi Yapılıyor!

Sadece Breaking Bad denilince bile çoğu insanın içi titrer, o sizde bıraktığı haz, harika senaryo ve muazzam güzellikte çekim teknikleri aklınıza gelir.

E hal böyle olunca üzerine film çıkacağının haberini duyan hayranlar, ortalığı velveleye verdi, az da olsa şu anda paylaşılan bilgilere göre dizinin finalinden sonra Jesse Pinkman’ın hayatını anlatacak olması.

Yazımızın bundan sonraki kısmı Breaking Bad dizisinin direk son bölümüne dair spoiler içermektedir, uyarmadı demeyin !

Dizide elbette ki Jesse Pinkman’a hayat verecek Aaron Paul, aynı şekilde filmde de canlandıracak, hepimizin aklında olan tek bir soru var, peki ya Walter White?

Bryan Cranston’ın filmde yer alıp almayacağı şu anda tam bir muamma, zira dizinin son bölümündeki olaylara bakacak olursak Walter White’ın öldüğünü düşünebiliriz, bellimi olur belki de tam kan kaybından ölecekken polisler tarafından yakalanmıştır, veya o anda Superman gelip onu kurtarmıştır? Olamaz mı?

Şaka bir yana filmde Bryan Cranston’ın canlandıracağı Walter White’ı görmeyi elbetteki hepimiz isteriz, lakin eğer böyle olacak ise Vince Gilligan öyle bir şekilde karakteri tekrar dahil etmeli ki hiçbirimiz saçma bulmamamalı.

Dört gözle seni bekliyoruz Meth’in Kralı HEISENBERG!

cemaliche

Marvel ve DC Hayranı, kim vurduya gittim gelicem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu