Film İncelemeleriGenelHaberlerKült yapımlarMarvelMarvel ve DC EvreniVideo İçerik Yazıları

Captain Marvel’dan Yeni Fragman Yayınlandı!

Biliyorum, biliyorum, hepimiz Avengers 4’ün fragmanını bekliyoruz, zira bende aynı durumdayım, lakin bilindiği üzere Avengers 4’ten önce Captain Marvel filmi yayınlanladı.

Marvel politikasına ve eskilerde yayınladığı fragmanlardan yola çıkarsak şayet, sıra ile fragmanları yayınladığı kanına varıyoruz.

Bu durumda ise Avengers 4’ten önce Captain Marvel fragmanını yayınladıklarını görebiliyoruz, bu hem izleyici hemde Avengers 4 bekleyenleri için güzel bir haber olmakla birlikte, Captain Marvel’i biraz daha yakından tanımamıza olanak sağlıyor, gelelim fragmanımıza:

Fragman ilk Captain Marvel fragmanının üzerine eklediği şeyler ile başlıyor, yani fragmanda yeni şeylerden çok ilk fragmandaki mekanlarda geçiyor, Nick Fury ve Carol Danvers arasındaki diyalogların biraz daha samimi olduğunu görüyoruz, ki zaten Nick Fury’nin bu filmde önemli bir rolü oynayacağı aşikar,fragamnın sonlarına doğru sonunda Carol Danvers’i Captain Marvel olarak daha fazla görme şansı elde ettik, o ışık yüzmeleri arasında dalgalanan saçlara çok hasret kalmıştık!

İlk 30 dakikada 480 Bin görüntülenme alan Captain Marvel’ın fragmanından sonra bu gün yarın eli kucağında olan Avengers 4 Fragmanını dört özle bekliyoruz!

Fragmanın çıktığından bizi haberdar eden Film Hobisi Instagram sayfasına çok teşekkürler

https://www.instagram.com/p/Bq7gEB8no7D/?utm_source=ig_web_copy_link

Çok özledik sizi Avengers! çabuk gel ne olur :/

cemaliche

Marvel ve DC Hayranı, kim vurduya gittim gelicem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu