Film İncelemeleri

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Film İncelemesi

Hababam Sınıfı kendine has müziği ve eğlenceli anlarıyla daima en çok izlenenler arasındadır. Bu harika yapımın devam filmleri bitmek tükenmek bilmese de Kemal Sunal, Münir Özkul ve Halit Akçatepe’nin oynadığı filmler bir başkadır. Şimdi hazırsanız Hababam Sınıfı serisinin en son çekilen filmiyle eğlenceli anlara kapı aralamaya başlayalım!

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları, eğlencenin ve kahkahanın ön planda olacağı bir senaryoyla Türkiye’den Kıbrıs’a uzanan bir macerayı anlatıyor. Filmi özel kılan bu hikâye aslında. Tıpkı gerçek Hababam Sınıfı serilerinde olduğu gibi güldüren ama zaman zaman da hüzünlendiren sahneler var. Netflix filmleri arasında çok izlenen bu yapıt 2020 tarihinde çekilse de COVID-19 nedeniyle 2021 yazında sinemada yer almıştır.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Konusu

Hababam daima haylaz öğrencilerin olduğu bir sınıftır. Tembel ama aklı fenalığa çalışan bu öğrenciler bir yarışmaya katılacak olan öğrencilerle ilgili kötü bir plan yaparak bir şekilde kendilerini Kıbrıs’a gönderir. Bütün olaylar da burada başlar. Alman ve Amerikan kolejlerinin katıldığı yarışmada haylaz ama bir başarısı olmayan Hababam, Çamlıca Lisesi’ni temsil etmeye çalışır. Zaman zaman güldüren zaman zaman da kendini küçük düşüren Hababam Sınıfı sonunda mutlu eder. Ama nasıl?

Hababam Sınıfı için kazanmak için her yol mubah değildir. Çünkü haylazlık ve tembellik başka dürüstlük başkadır onlar için. Konusu bakımından oldukça eğlenceli olan Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Netflix filmleri konusunda oldukça başarılı bir alternatif. Bu nedenle de filmi izlerken keyifli anlar yaşayabileceğinizi ifade edebiliriz.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunlarnın Oyuncuları

Eğlenceli bir yaz filmi olarak bilinen Hababam Sınıfı Yaz Oyunları’nın oyuncu kadrosu oldukça kaliteli. Başrollerinde Yusuf Çim, Fırat Albayram, Toygan Avanoğlu, Mehmet Ali Erbil, Mert Denizmen ve Giray Altınok’un yer aldığı filmde Altan Erkekli, Deniz Akkaya ve Hakan Meriçliler gibi usta isimler de var.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları’nın IMDB puanı pek iç açıcı olmasa da yorumlayan film sever sayısının az olması nedeniyle bu detayı dikkate almamanız gerekir. Eğlenceli ve bir o kadar da kaliteli olan bu filmi boş zamanlarınızı değerlendirmek için tercih etmelisiniz.

cemaliche

Marvel ve DC Hayranı, kim vurduya gittim gelicem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu