Dizi İncelemeleri

How to Get Away with Murder

How to Get Away with Murder, Netflix aracılığıyla yayınlanan oldukça güçlü ve kaliteli dizilerden bir tanesi olmayı başarır. Konusu ve akıcılığı bakımından oldukça özeldir. Siz de Netflix dizileri konusunda ideal bir seçim yapmak istiyorsanız mutlaka bu harika diziyi tercih etmelisiniz.

How to Get Away with Murderer Konusu

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayın yapan ABC kanalında 25 Eylül 2014’te yayınlanmaya başlayan dizi Türkçesi ‘Cinayetten Paçayı Kurtarmak’ şeklindeki bir yapımdır. Dizinin temelinde Annalise Keating adındaki bir hukuk profesörü ve onun öğrencileri vardır. Saygın bir üniversitede eğitim gören öğrenciler ve başlarından geçen bir dizi olayın ele alınmaktadır. Ayrıca bu yapımda cinayetler ve suçlularla ilgili pek çok detay bulmak mümkün.

Hukuk mücadelesi ve bu mücadele esnasında kullanılacak olan yöntemler üzerine değerlendirmelerin yapıldığı dizinin çok sürükleyici olduğunu söyleyemeyiz. Ama boş zamanlarınızı değerlendirmek için kaliteli bir dizi arayışınız varsa doğru bir seçim olacağından şüphe yok! Keating ve 5 öğrencisinin başından geçen olayları izlerken farklı duygular yaşayacaksınız. Üstelik bazen heyecanlanacak bazen de sinir kat sayınız artacak.

6 sezon ve 90 bölümden oluşan dizinin finali 2020 yılında yayınlandı. Dizinin bitmiş olması bir çırpıda dizi izlemek ve beklemek istemeyenler için oldukça değerli. Siz de suç, dram ve macera konulu bir dizi arıyorsanız mutlaka bu harika yapımı izlemelisiniz.

How to Get Away with Murder Oyuncuları

Dizide birden fazla ana karakter olması çok farklı bir hikâyeyi ön plana çıkarır. Ancak her bir karakterin kendine has özelliklerinin bulunması ve diziye anlam katması oldukça özeldir. Siz de bu konuda kaliteyi yakalamak adına diziye başlamadan oyunculara bir göz atabilirsiniz.

  • Annalise Keating – Viola Davis
  • Wes Gibbins – Alfred Enoch
  • Connor Walsh – Jack Falahee
  • Laurel Castillo – Karla Souza
  • Michaela Pratt – Aja Naomi King
  • Asher Millstone – Matt Mcgorry
  • Frank Delfino – Charlie Weber
  • Bonnie Winterbottom – Liza Weil
  • Oliver Hamptom – Conrad Ricamora

Dizinin Genel Değerlendirmesi

İnternette araştırma yaparken dizinin How to Get Away with Murderer olarak adlandırıldığını görebilirsiniz. Ancak dizinin gerçek adı bu değil. Bu hatayı değerlendirdikten sonra Netflix dizileri arasında çok ilgi çekici bir seçenek olduğunu söylemekte de fayda var. Üstelik How to Get Away with Murder IMDB puanı 8,2 olan oldukça özel bir alternatiftir. Siz de bu detayı dikkate alarak harika bir yapım izlemeye başlayabilirsiniz.

cemaliche

Marvel ve DC Hayranı, kim vurduya gittim gelicem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu