GenelHaberler

Karayip Korsanları Yeniden Çevriliyor

İlk olarak 2003 yılında vizyona giren “Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti” filmiyle başlayan Karayip Korsanları serisi 2017 yılında vizyona giren “Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı” filmi ile toplamda  4.5 $ milyarlık hasılat elde etmişti. Disney ticari anlamda başarısını sürdürse de son filmlerde izleyicilerinin beklentilerini tam olarak karşılayamamış gibi görünüyor. Bunun çözümünü ise seriyi yeniden başlatmakta bulmuşlar gibi.

Disney yetkilileri ve filmin ana yapımcısı Jerry Bruckheimer senaryonun yeniden çevirimi için “Zombieland” ve “Deadpool” filmlerinin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick ile görüşmeye başladı. Halen bir anlaşmaya varılamadığı için detaylı bilgi verilmeyen uyarlamanın, başrolü olan Kaptan Jack Sparrow’u Johnny Deep’in canlandırıp canlandıramayacağı konusunda hala kesin bir bilgi yok maalesef.

Kaptan Jack Sparrow karakteri ile özdeşleşen Johnny Deep’in filmde yer almasını bizde çok isteriz elbette. Fakat ne olacağını ilerleyen zamanlarda yapılacak açıklamalar ile öğreneceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu