GenelHaberler

Kartlar Yeniden Dağıtılıyor ! James Gunn Suicide Squad 2’yi Yazıp Yönetecek !

Geçtiğimiz günlerde zamanında pedofili hakkında atmış olduğu tweet sebebi ile Marvel’den kovulan James Gunn, DC ile anlaştığını ve Suicide Squad 2’yi yazıp yöneteceğini duyurdu!

Son 10 yılda inanılmaz işler başaran Marvel, Guardians of the Galaxy ile beklentileri bir hayli yükseltip, akabinde gelen birkaç film ile birlikte çıtayı nirvana seviyesine çıkartmıştı, herkes James Gunn’ın yöneteceği ve başarılı bir iş çıkartacağından emin olduğu Guardians of the Galaxy Vol. 3’ü beklemeye başlamıştı,lakin Disney, James Gunn’ın geçmişte attığı pedofili hakkında şakalar yaptığı tweet’i görene kadar.

Bu olaydan sonra James Gunn Disney’den kovuldu ve Dave Batista dahil olmak üzere Guardians of the Galaxy ekibi James Gunn olmadan Vol. 3’ü çekmeyeceğini,hatta ve hatta rolü bırakacağını dile getirdi, lakin Disney’den geri adım gelmedi.

James Gunn an itibari ile DC ile anlaştığına göre Guardians of the Galaxy Vol. 3 ve hali ile Marvel ile ilişkilerini bitirdiğine kesin gözü ile bakabiliriz, bakalım DC’nin bu hamesi tam anlamı ile kurulamayan DC Extanted Universe’i kurtarabilecek mi.

Guardians of the Galaxy Vol 3. şu anda askıda olan bir proje olarak akıbetini koruyor, hatta iptal edildiği hakkında söylentiler bile kol gezmekte.

cemaliche

Marvel ve DC Hayranı, kim vurduya gittim gelicem.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu