HaberlerMarvelMarvel ve DC Evreni
Trend

Marvel’in Günümüzden 2023 Yılına Kadar Çıkardığı, Çıkaracağı Dizi ve Filmleri

Film ve diziler kronolojik sıraya göre listelenmiştir. Devam edecektir.

Black Widow – 9 Temmuz 2021

Scarlett Johansson’ın başrolde olduğu Black Widow filmi 9 Temmuz 2021 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde “Black Widow, büyük bir tehdide karşı, geçmişinden çıkıp gelen ailesiyle işbirliği yapmak zorunda kalan Black Widow’un hikayesini konu ediyor. Natasha Romanoff, bilinen adıyla Black Widow’un geçmişiyle ilgili büyük bir komplo teorisi ortaya çıkar. Bu durum üzerine Natasha, hayatını karanlık tarafıyla yüzleşmek zorunda kalır. Herhangi bir şey tarafından durdurulması mümkün olmayan bir güç tarafından takip edilen Natasha, henüz Avenger olmadan kurduğu bozulmuş ilişkilerinin ve casus olarak geçminin üstesinden gelmek zorunda kalır.”(Beyaz Perde)

Film Beyaz Perde sitesinde 5 ortalama üzerinde 3 puan almıştır. IMDB resmi sitesinde ise 10 ortalama üzerinden 6,8 puan almıştır. Bu puanlamaya 197 bin üye katılmıştır.

Filmin Teaser’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – 16 Ağustos 2021

Simu Liu’nun başrolde olduğu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi 16 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girmiştir. Filmde “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, babası tarafından suikastçı olmak üzere yetiştirilen Shang-Chi’nin hikayesini konu ediyor. Shang-Chi’nin babası ölümsüz bir büyücüdür. Babası tarafından suikatçı olmak üzere eğitilen Shang-Chi aynı zamanda simya ve insanüstü güçlerle dövüş tekniklerini geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip biri olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini onun imparatorluğunu yıkmak için kullanacaktır. Babasının düşmanıyla dost olan kahraman, dünyayı gezecek ve birçok süper kahramanla yolları kesişecektir…”(Beyaz Perde)

Film Beyaz Perde ve IMDB resmi sitesinde henüz bir puanlama almamıştır lakin Metacritic notu 100 üzerinden 71 puandır.

Filmin Teaser’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Eternals – 5 Kasım 2021 (Tahmini)

Marvel Comics’in yayınladığı Eternals isimli çizgi romandan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından yapımı üstlenilen yirmi beşinci Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi. (Wikipedia)

Başrolde Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Don Lee, Lia McHugh gibi ünlülerin bulunduğu Eternals filminin ön görülen çıkış tarihi 5 Kasım 2021 yılıdır. Filmde “Kozmik varlıklar olan Celestiallar’ın milyonlarca yıl önce insanlar üzerinde deneyler yaparak Eternallar ve Deviantlar’ı yaratma hikayesini anlatıyor. Süper güçlere sahip iki grup, hangi ırkın daha yüce olduğunu kanıtlamak için tarih boyunca birbiriyle mücadele ediyor.”(Beyaz Perde)

Film henüz çıkmadığı için herhangi bir oylama, puanlama yapılmamıştır.

Filmin fragmanının bir kısmını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Listemiz zamanla devam edecektir..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu