Dizi İncelemeleri

Teen Wolf Dizi İncelemesi

 En sevilen gençlik dizilerinden biri olarak kabul edilen Teen Wolf uzun yıllardır iyi bir izleyici kitlesine sahip. bugün Teen Wolf nasıl bu kadar seviliyor eksileri , artıları neler hep birlikte inceleyeceğiz.

Teen Wolf konusu gereği klişe gelebilir ama konunun ele alınışı , karakterler arasındaki sağlam duygusal bağlar diziye Ayrı bir hava katıyor. Beacon Hills’te sürekli bir düşmanla mücadele eden Scott ve sürüşü bazen kayıplar vererek bazense yeni dostlar edinerek her sezon yeni bir maceraya atılıyor. Kan , ölüm, düşmanlıklar, avcılar kurtadamlar ve diğer doğaüstü varlıklar kulağa güzel gelse de bizce dizinin ana teması hiçbiri değil . Spoiler vermeden söylemek gerekirse dizide ölümünün üzerinden birkaç sezon geçmiş bir karakter dahi senaryoda büyük yer tutabiliyor. Diziyi özel yapan bizce bu duygusal bağlar. Örneğin Allison ve Scott arasındaki bağ Stiles ile Scott arasındaki bağ Derek ve Scott arasındaki bağ ve diğer arkadaşlıklar o kadar kuvvetliki izlerken yer yer kendinizi karakterin yerinde hissediyorsunuz.

 

Şunu da unutmayalım, dizide çok sevdiğiniz bir karakter ölebilir ya da daha sonra geri dirilebilir. Evet Teen Wolf’ta birçok acayip şey mümkün olabiliyor. Adı üstünde fantastik  gençlik dizisi. 6 sezonluk bu dizi biraz uzun ama izlemeye değer olduğunu düşünüyorum, şimdiden iyi seyirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu